Ochrana pred elektrosmogom - domácnosti - Elektrosmog EMF ochrana pred žiarením mobilov, routrov

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Ochrana pred elektrosmogom domácnosti:

1. Umiestnenie domácnosti - ak máme možnosť ovplyvniť vyhýbame sa miestam so zvýšenou mierou elektromagnetického žiarenia EMF - elektrosmogu...
Na prvý pohľad a preskúmaním okolia odhalíme zjavné zdroje nízkofrekvenčného zdroja elektrosmogu ako:
- vysielače
- trafostanice
- vedenie vysokého napätia

Najideálnejším prostriedkom je poznať hodnotu elektrosmogu v okolí - merať elektrosmog (EMF elektromagnetické žiarenie).

2. Vrámci našej domácnosti
- prehodnotiť využívanie elektrospotrebičov a nutnosť ich mať neustále zapnuté (špeciálne v častiach, v ktorých sa najčastejšie zdržiavame a hlavne kde sa zdržiavajú deti)
- prehodnotiť využívanie mikrovlnej rúry - v prípade použitia dodržiavať max. možnú vzdialenosť od nej


3. Spálňa

- mimoriadnu pozornosť treba venovať umiestneniu spálne a postelí - keďže v nej trávime často 8-hodín denne. A tieto hodiny sú primárne určené na zregenerovanie, oddýchnutiu organizmu a načerpaniu nových síl - je extrémne dôležité aby na nás v čase spánku čo najmenej pôsobili rušivé a škodlivé vplyvy.

Spálňa by mala byť umiestnená v najpokojnejšej, najtichšej časti domu s čo najnižším podielom elektromagnetického žiarenia ako je len možné. Aj normy alebo odporúčania sú najprísnejšie na úroveň elektrosmogu v spálni a hlavne posteli.

Čo najmenej elektrospotrebičov v spálni a čo najvzdialenejšie od posteli.
Pri posteli čo najmenej elektrického vedenia a zapojených prístrojov (ako elektrický budík, lampy, televízor či počítač). Lampy, rádia, digitálne budíky sú zdrojom elektromagnetického žiarenia. Mobil a wifi router čo najďalej od posteli a počas noci tieto zariadenia vypínať.
Posteľ by ani stenou nemala susediť s výťahovou šachtou, rozvodňou skriňou, zadnou stranou chladničky či iných neustále zapnutých spotrebičov!

Tehotným mamičkám a malým deťom neodporúčam používať mikrovlnku - v krajnom prípade použitia nestáť pred ňou a vzdialiť sa mimo miestnosti v ktorej sa používa.


Jednoduché pravidlo - čo najmenej elektrospotrebičov v čo najväčšej vzdialenosti od postele!
Špeciálny pozor na to v detských izbách!


vplyv EMF elektromagnetického žiarenia na domácnosť
 
Upozornite aj svojich priateľov
Kontakt
Obchodné podmienky
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky