Nízkofrekvenčné EMF žiarenie - elektrosmog - Elektrosmog EMF ochrana pred žiarením mobilov, routrov

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Nízkofrekvenčné žiarenie

Elektrické vedenia a trafostanice

Jedná sa o nízkofrekvenčné silné zdroje žiarenia a ich negatívne vplyvy na ľudské zdravie, bola študované po dobu niekoľkých desiatok rokov. Zvýšené riziko bolo zaznamenané od:

Nespavosť; Nepokoj; Depresívna nálada, nádory; Leukémie, bolesti hlavy, migrény; Chronická únava; Vnútorný nepokoj; Nespavosť, rakovina detstva

V takom prípade býva doporučená zmena bydliska je doporučené, alebo expertná ochrana priestoru, aby vás chránil pred nízkofrekvenčným elektromagnetickými poľami a pomocou špeciálnych ochranných materiálov (zelené budovy, výstavbu a rekonštrukciu priestorov - Ochrana Elektrosmog)

Počítače a monitory a domáce elektrické spotrebiče

Všetky klasické domáce spotrebiče, ktoré aj keď nepoužívajú bezdrôtový prenos, ale používajú drôty (ako sú počítače, digitálne hodiny, stolové lampy, TV, Hi-Fi hudobné prehrávače, káble a vodiče, práčky, atď) môžu spôsobiť únavu, nervozitu, nespavosť alebo zlý spánok, problémy s imunitou, kŕče, zlý krvný obeh a ďalšie podobné problémy, keď nachádzajú v bezprostrednej blízkosti nášho tela.

Monitory a počítača môže spôsobiť bolesti hlavy a poruchy zraku, rovnako ako bolesti chrbta a pri dlhodobom používaní myši, syndróm karpálneho tunela.

Našťastie, na rozdiel od bezdrôtového zdrojom žiarenia, v prípade, že zariadenia sú v dostatočnej vzdialenosti od osôb cca. 1 - 2 m, ich vplyv na ľudské telo je mimoriadne nízky. Špeciálne je potrebné dodržať "elektromagnetickú čistotu" miesta na spanie, kde v blízkom okolí by pre zdravý spánok nemali byť žiadne elektrospotrebiče.
Taktiež je potrebné skontrolovať miesta častého pobytu detí (samozrejmosťou sú postieľky a postele).


Najčastejšie zdroje nízkofrekvenčného EMF žiarenia - elektrosmogu sú:

  • vedenie vysokého napätia, trafostanice, vlak, trolejbus

  • elektrospotrebiče v domácnosti mikrovlnka, chladnička, počítače, ...

  • elektrorozvody a rozvodové skrinky v domácnostiach

  • výťah

 
Upozornite aj svojich priateľov
Kontakt
Obchodné podmienky
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky