Vysokofrekvenčné EMF žiarenie - elektrosmog - Elektrosmog EMF ochrana pred žiarením mobilov, routrov

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Bezdrôtové smerovače - WIFI

Vzhľadom k neustálemu a dlhodobémmu 24/7 žiareniu, bude prítomnosť pripojený WLAN routeru dramaticky zvýši možnosť výskytom nasledujúcich príznakov alebo ochorení, definovanej WHO pod pojmom Electrohypersensitivita:

Nespavosť; Nepokoj; Depresívna nálada; Zlé sústredenie a pamäť; Poruchy učenia a sústredenia; Nádory; Leukémie; Problémy so srdcom; Brain-degeneratívne ochorenia a epilepsie; Bolesti hlavy, migrény; Chronická únava; Vnútorný nepokoj; Nespavosť, ospalosť počas dňa; Tinnitus; Náchylnosť k infekciám; Poškodenie kvality spermií; Poruchy imunitného systému, genotoxický účinok prostredníctvom netepelné dráhy (RFR a poškodenie ELF DNA), ovplyvňuje gén a expresiu proteínov, Detská rakovina (leukémia), Vplyvy produkcia melatonínu; Alzheimerova choroba; Breast Cancer.

Karolinska Institute vo Švédsku, ktorá udeľuje Nobelovu cena za medicínu, predpovedá, že do roku 2017 bude až 50% populácie trpieť elektrosenzibilitou kvôli nadmernému množstvu bezdrôtových signálov.

Naozaj, nesmieme podceňovať všeobecnú prítomnosť silného elektrosmogu v obytných oblastiach. To sa radikálne zvýšilo v posledných piatich rokoch s využitím rýchlejších WLAN bezdrôtových prenosov dát a zvýšenie počtu zariadení a ich výkonu(silnejší, rýchlejší, agresívnejší signálu pre vyšší prenos).

Znečistenie prostredia elektromagnetickým EMF elektrosmogom - vedecký výskum
Odhaduje sa, že už v roku 2008, boli prekročené v mestkých oblastiach hranice všeobecného znečistenia elektrosmogom.

V tej dobe, množstvo znečistenia predstavoval v priemere 1000 microwatts/m2 alebo 0,6 V / m , čo je už veľmi silné a škodlivé žiarenie podľa rakúskej lekárskej komory. Dnes sa táto hodnota v priemere zvýšila viac než desaťkrát. To niekedy vedie ku tomu, že tisíce ľudí z technologicky vyspelých miest nemajú inú možnosť, než opustiť svoje domovy a presťahovať sa do vidieckych oblastí alebo tzv "bielych zón", ktoré sú už v takmer každej krajine.

Vzhľadom ku tomuto nepretržitému dlhodobému vplyvmu škodlivého elektrosmogu vo vlastných domoch, vyskytujú sa rôzne príznaky alebo ochorenia. Existujú efektívne, vedecky osvedčené spôsoby, ako znížiť zdroje elektrosmogu, ale ľudia si neuvedomujú, aké dôležité sú preventívne opatrenia na ochranu. Počas dlhodobého vystaveniu elektrosmogu sa organizmus stáva veľmi citlivý na tieto žiarenie bezdrôtových zdrojov.

Deti sú obzvlášť ohrozené a ďalšie a ďalšie vlády a orgány dávajú dôraz na vykonanie preventívnych opatrení.

Bohužiaľ, naše domáce zvieratá sú tiež ovplyvnené. V posledných desiatich rokoch bol zaznamenaný vysoký rast nádorov. Avšak, tento problém bol zanedbávaný z dôvodu zlého povedomia. Prípady nemeckých a švajčiarskych fariem, na ktorých boli inštalované zdroje elektrosmogu sú dobre známe. Čoskoro v týchto farmách, kravy či ošípané začali prinášať slepé a telesne postihnutú mladé na celom svete, zatiaľ čo odstránením zosilňovačov, sa situácia rýchlo vrátila do normálu.WLAN router je miniatúrny vysielač v našom byte.

Je dôležité vedieť, že žiarenie z WLAN routeru dochádza nielen okolo nás, ale aj v nás; je neustále kumulované v našom organizme, deň a noc, bez ohľadu na to, či používame internet alebo nie. To sa tak isto deje aj v organizme zvierat, až sa dosiahne kritického bodu, kedy sa objaví ochorenie
.Mobilné telefóny

Používanie mobilného telefónu, a to najmä viac ako 10 rokov, sa zvyšuje riziko pre mozgový nádor o 290%.

Hlava a mozog je najviac ovplyvnený pri používaní mobilného telefónu. Zvýšenie rizika sa násobí v prípadoch, kedy mobily používajú deti, vzhľadom k významne vyššej absorpcie tepelných a netepelnými škodlivými účinkami elektromagnetických polí, pretože deti majú tenšie kosti.

Zaradený do skupiny 2B WHO, alebo v slovách uznávaného talianskeho odborníka v magnetických poliach, to znamená, že riziko vzniku rakoviny zväčší o 50%.


Najčastejšie typy mozgových nádorov sú potenciálne spôsobené dlhodobým užívaním mobilných telefónov;

Glióm, meningiom, akustická neurom, príušnej nádor (PGT), anaplastický astrocytóm.Bezdrôtový telefón

Najzaujímavejšie Vplyv DECT bezdrôtových telefónov na ľudský organizmus je dokázanné silné tachykardia a náhle dramatické zmeny srdcového rytmu bez záťaže organizmu. Nové štúdie dokázali vplyv základne bezdrôtového telefónuje na srdce.

Navyše, konštantné a dlhodobé ožiarenia vo vašom obývacej priestore ako u WIFI routeru (bez ohľadu na to či telefonujete alebo nie), potenciálne problémy a choroby sú podobné ako u smerovača WLAN;

Nespavosť; Nepokoj; Depresívna nálada; Zlé sústredenie a pamäť; Učenia, sústredenia, poruchy a poruchy správania; Nádory; Leukémie; Problémy so srdcom; Brain-degeneratívne ochorenia a epilepsie; Bolesti hlavy, migrény; Chronická únava; Vnútorný nepokoj; Nespavosť, ospalosť počas dňa; Tinnitus; Náchylnosť k infekciám; Kvalita poškodenie spermií; Poruchy imunitného systému, genotoxický účinok prostredníctvom non-tepelné dráhy (RFR a poškodenie ELF DNA), ovplyvňuje gén a expresie proteínov, rakoviny detstva (leukémia)

Najčastejšie zdroje vysokofrekvenčného EMF žiarenia - elektrosmogu sú:

  • mobilné telefóny + vysielače mobilných operátorov

  • WIFI routre a siete + Bluetooth

  • bezdrôtové telefóny (pevné linky so základňou a prenosným slúchadlom)

  • GPS zariadenia

 
Upozornite aj svojich priateľov
Kontakt
Obchodné podmienky
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky